KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 13396199
nr 1339 6199
Gösta Kriland
(1917-1989), Sverige
Teckning, Signerad, 22x24 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 augusti 2020
kl 18:59:58
500 kr
Gösta Kriland
Läs mer om Gösta Kriland